Αναζήτηση



ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΥΠΑΛΗΛΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΛΙΕΙΑΣ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

Συνολικός Αριθμός Υπαλλήλων:



 
Επιμέλεια: Ντίνας Θεόδωρος Master Information Systems (μεταπτυχιακό στα Πληροφοριακά Συστήματα) του Πανεπιστημίου Μακεδονίας

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

ΤΜΗΜΑ/ΥΠΗΡΕΣΙΑ

ΓΡΑΦΕΙΟ

ΘΕΣΗ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

ΤΚ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ

EMAIL

FAX

Αυγερινίδης Κωνσταντίνος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

31

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330323

K.Avgerinidis@pkm.gov.gr

2313330042

Γκιώσης Μαυρουδής

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

27

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313-330-354

M.Giosis@pkm.gov.gr

2313330042

Δαμιανίδου Ευθυμία

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

29

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330326

E.Damianidou@pkm.gov.gr

2313330042

Ελισάβετ Ζαργκλή

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

62

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330327

E.zargli@pkm.gov.gr

2313330042

Ζάχου Χρυσούλα

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

27

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330355

C.Zachou@pkm.gov.gr

2313330042

Θεοδοσίου Αθανάσιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

22

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330339

A.Theodosiou@pkm.gov.gr

2313330042

Καλογερούδη Ταπεινή

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

24

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330347

T.Kalogeroudi@pkm.gov.gr

2313330042

Κανακάρης Κωνσταντίνος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

40

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330427

K.Kanakaris@pkm.gov.gr

2313330042

Κατερτζή Δέσποινα

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

16

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330330

D.Katertzi@pkm.gov.gr

2313330042

Κεραμιδάς Αθανάσιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

40

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330419

A.Keramidas@pkm.gov.gr

2313330042

Κέρου Πασχαλία

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

61

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330325

P.Kerou@pkm.gov.gr

2313330042

Λάμνιας Δημήτριος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

13

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330331

D.Lamnias@pkm.gov.gr

2313330042

Λαναρά - Ελευθεροχωρινού Χάϊδω

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

24

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330345

C.Lanara@pkm.gov.gr

2313330042

Λιπώνης Γεώργιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

26

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330353

G.Liponis@pkm.gov.gr

2313330042

Μαλλογιάννη Ελένη

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

16

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330329

E.Mallogianni@pkm.gov.gr

2313330042

Μηλιάδου Δέσποινα

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

63

Προϊσταμένη Τμήματος Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330320

D.Miliadou@pkm.gov.gr

2313330042

Μητκούδη Πολυξένη

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

62

26ης Οκτωβρίου 64

2313-330-343

p.mitkoudi@pkm.gov.gr

2313330042

Νικολάκης Νικόλαος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

31

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330366

N.nikolakis@pkm.gov.gr

2313330042

Ντίνας Θεόδωρος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

67

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330364

t.ntinas@pkm.gov.gr

2313330042

Σαρόπουλος Αθανάσιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

21

Προϊστάμενος Δ/νσης

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330304

A.Saropoulos@pkm.gov.gr

2313330042

Παντελίδου Ειρήνη

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

24

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330346

I.Pantelidou@pkm.gov.gr

2313330042

Πολύζου Ανδρονίκη

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

61

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313-330-324

A.Polyzou@pkm.gov.gr

2313330042

Σαρίδης Γεώργιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

Ισόγιεο Υποδοχή

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313-325-449

g.saridis@pkm.gov.gr

2313330042

Στοϊδης Δημήτριος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

23

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330342

D.Stoidis@pkm.gov.gr

2313330042

Τάνου Βασιλική

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

25

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330348

V.Tanou@pkm.gov.gr

2313330042

Ταπακαράκη Αικατερίνη

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

25

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330349

E.Tapakaraki@pkm.gov.gr

2313330042

Τασίνας Βασίλειος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

31

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313-330-351

v.tasinas@pkm.gov.gr

2313330042

Τσιμενίδης Δημήτριος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

23

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330340

D.Tsimenidis@pkm.gov.gr

2313330042

Τσονίδης Γεώργιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

29

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330368

G.Tsonidis@pkm.gov.gr

2313330042

Φραγγίδου Δέσποινα

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

28

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330344

d.frangidou@pkm.gov.gr

2313330042

Χαραλάμπους Νικόλαος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

23

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330341

N.Charalampous@pkm.gov.gr

2313330042

Χατζηκαμάρης Σωτήριος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

22

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330302

S.Chatzikamaris@pkm.gov.gr

2313330042

Αντωνιάδης Προκόπης

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

38

Γεωργικών Μηχανημάτων & Εξηλεκτρισμού

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313-330-039

P.Antoniadis@pkm.gov.gr

2313330042

Αραβιώτης Αθανάσιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

37

Γεωργικών Μηχανημάτων & Εξηλεκτρισμού

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313-330-029

a.araviotis@pkm.gov.gr

2313330042

Γεωργίου Δήμητρα

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

38

Γεωργικών Μηχανημάτων & Εξηλεκτρισμού

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313-330-036

D.Georgiou@pkm.gov.gr

2313330042

Γώγου Ευριδίκη

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

38

Γεωργικών Μηχανημάτων & Εξηλεκτρισμού

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313-330-037

E.Gogou@pkm.gov.gr

2313330042

Μητροπούλου Καλυψώ

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Φυτικής και Ζωϊκής Παραγωγής

39

Γεωργικών Μηχανημάτων & Εξηλεκτρισμού

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330328

K.Mitropoulou@pkm.gov.gr

2313330042

Πατσιαλάς Παναγιώτης

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

39

Γεωργικών Μηχανημάτων & Εξηλεκτρισμού

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313-330-040

P.Patsialas@pkm.gov.gr

2313330042

Χασάπης Νέστορας

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

37

Γεωργικών Μηχανημάτων & Εξηλεκτρισμού

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313-330-028

N.Chasapis@pkm.gov.gr

2313330042

Παπαγεωργίου Ρεγγίνα -Αθηνα

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Γραφείο ΔΑΟΚ Επανομής

Ιπποκράτους 1 Επανομή

57500

2392044840

dinik5@yahoo.com

2392044840

Γιαλασή Αννα

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Γραφείο ΔΑΟΚ Επανομής

Ιπποκράτους 1 Επανομή

57500

2392044840

annakgia3176@gmail.com

2392044840

Παπαδοπούλου Ιφιγένεια

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Γραφείο ΔΑΟΚ Βασιλικών

Εξωκλησίου Αγίου Ιωάννη Αρχή Βασιλικά

57006

2396023770/ 2396023813

gaobasilika@gmail.com, ifigeneiapapado@yahoo.gr

23960-23813

Τανιμανίδης Σωκράτης

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Γραφείο ΔΑΟΚ Βασιλικών

Εξωκλησίου Αγίου Ιωάννη Αρχή Βασιλικά

57006

2396023813

2396023813

Βασιλάκης Γεώργιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Γραφείο ΔΑΟΚ Ζαγκλιβερίου

Ζαγκλιβέρι (Χωρίς Διεύθυνση)

57012

2393-330-244

vasil_georg@yahoo.gr

2393-330-245

Μπάκος Αχιλλέας

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Γραφείο ΔΑΟΚ Λαγκαδά

Λουτρών 14 Λαγκαδά

57200

2394331037

axilleas_Mpakos@yahoo.gr

2394025138

Στρατόπουλος Ευστράτιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Γραφείο ΔΑΟΚ Λαγκαδά

Λουτρών 14 Λαγκαδά

57200

2394331035

E.Stratopoulos@pkm.gov.gr

2394025138

Μπαρουτές Αστέριος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Γραφείο ΔΑΟΚ Λαγκαδά

Λουτρών 14 Λαγκαδά

57200

2394331031

2394025138

Καμπράγκου Αικατερίνη

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Γραφείο ΔΑΟΚ Χαλάστρας

Πλατεία Δημαρχείου Χαλάστρα

57300

2310-794-554

bkaterina44@yahoo.com

2313301938

Σκερλέτης Αδαμάντιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Γραφείο ΔΑΟΚ Ιωνίας

25ης Μαρτίου 24 Ιωνία

57008

2310-782-080

2310794554

Κωνσταντινίδης Ιωάννης

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Γραφείο ΔΑΟΚ Ιωνίας

26ης Μαρτίου 24 Ιωνία

57008

2310-782-080

2310794554

Βαΐτσόπουλος Αντώνιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

14

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330417

A.Vaitsopoulos@pkm.gov.gr

2313330042

Βασιλειάδης Ιπποκράτης

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

19

26ης Οκτωβρίου 65

54627

2313330338

i.vasiliadis@pkm.gov.gr

2313330042

Γαζέπη Ευαγγελία

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

19

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330337

E.Gazepi@pkm.gov.gr

2313330042

Μαυρίδης Μανώλης

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

18

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313-330-362

E.Mavridis@pkm.gov.gr

2313330042

Κεφάλα Αγορίτσα

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

13

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330333

A.Kefala@pkm.gov.gr

2313330042

Κοτσάμπασης Παναγιώτης

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

20

26ης Οκτωβρίου 64

54627

P.Kotsampasis@pkm.gov.gr

2313330042

Κουλακιώτη Ελένη

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

17

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330334

E.Koulakioti@pkm.gov.gr

2313330042

Κυριακού Νικόλαος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

15

Προϊστάμενος Τμήματος Ποιοτικού & Φυτουγειονομικού ελέγχου

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330321

N.Kiriakou@pkm.gov.gr

2313330042

Μαϊτης Νικόλαος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

13

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330332

N.Maitis@pkm.gov.gr

2313330042

Τσιροπούλου Χαραλαμπία

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

11

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330322

C.Tsiropoulou@pkm.gov.gr

2313330042

Υψηλάντης Κωνσταντίνος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

11

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330336

K.Ipsilandis@pkm.gov.gr

2313330042

Υψηλός Ιωάννης

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

18

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330416

I.Ipsilos@pkm.gov.gr

2313330042

Χαμουρτζάκης Γεώργιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

14

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330418

G.Chamourtzakis@pkm.gov.gr

2313330042

Χρήστου Κωνσταντίνος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Τμήμα Ποιοτικού και Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

11

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330335

K.Christou@pkm.gov.gr

2313330042

Βαϊκούση Χαρίκλεια

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Λιμάνι Ποιοτικός Έλεγχος

ΜΕΤΑΠΟΙΗΜΕΝΑ

26ης Οκτωβρίου Πύλη 12 Απεντομωτήριο Ο.Λ.Θ. Λιμάνι

54627

2310516715

daoalimani@pkm.gov.gr

2310515316

Γεωργιάδης Αναστάσιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Λιμάνι Ποιοτικός Έλεγχος

ΝΩΠΑ

26ης Οκτωβρίου Πύλη 12 Απεντομωτήριο Ο.Λ.Θ. Λιμάνι

54627

2310530044

daoalimani@pkm.gov.gr

2310530044

Ιακωβίδου Μαρία

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Λιμάνι Ποιοτικός Έλεγχος

ΝΩΠΑ

26ης Οκτωβρίου Πύλη 12 Απεντομωτήριο Ο.Λ.Θ. Λιμάνι

54627

2310530044

M.Iakovidou@pkm.gov.gr, daoalimani@pkm.gov.gr

2310530044

Παπαμανώλη Αικατερίνη

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Λιμάνι Ποιοτικός Έλεγχος

ΜΕΤΑΠΟΙΗΜΕΝΑ

26ης Οκτωβρίου Πύλη 12 Απεντομωτήριο Ο.Λ.Θ. Λιμάνι

54627

2310516715

daoalimani@pkm.gov.gr

2310515316

Παπασπυρόπουλος Σπυρίδων

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Λιμάνι Ποιοτικός Έλεγχος

ΝΩΠΑ

26ης Οκτωβρίου Πύλη 12 Απεντομωτήριο Ο.Λ.Θ. Λιμάνι

54627

2310530044

daoalimani@pkm.gov.gr

2310530044

Πετρίδης Νικόλαος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Λιμάνι Ποιοτικός Έλεγχος

26ης Οκτωβρίου Πύλη 12 Απεντομωτήριο Ο.Λ.Θ. Λιμάνι

54627

2310516715

daoalimani@pkm.gov.gr

2310530044

Ρήγου Αμαλία

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Λιμάνι Ποιοτικός Έλεγχος

ΝΩΠΑ

26ης Οκτωβρίου Πύλη 12 Απεντομωτήριο Ο.Λ.Θ. Λιμάνι

54627

2310530044

A.Rigou@pkm.gov.gr, daoalimani@pkm.gov.gr

2310530044

Ταχταλίδου Όλγα

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Λιμάνι Ποιοτικός Έλεγχος

26ης Οκτωβρίου Πύλη 12 Απεντομωτήριο Ο.Λ.Θ. Λιμάνι

54627

2310530044

O.Tachtalidou@pkm.gov.gr, daoalimani@pkm.gov.gr

2310530044

Χωνιανάκης Εμμανουήλ

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Λιμάνι Ποιοτικός Έλεγχος

ΜΕΤΑΠΟΙΗΜΕΝΑ

26ης Οκτωβρίου Πύλη 12 Απεντομωτήριο Ο.Λ.Θ. Λιμάνι

54627

2310516715

daoalimani@pkm.gov.gr

2310515316

Αποστόλου Στυλιανός

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Αλιείας

66

26ης Οκτωβρίου 64

54627

2313330315

S.Apostolou@pkm.gov.gr

2310 488460

Καραγιάννη Ευδοξία

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Αλιείας

68

26ης Οκτωβρίου 65

54627

2313330383

E.Karagianni@pkm.gov.gr

2310 488460

Καρλή Χριστίνα

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Αλιείας

65

26ης Οκτωβρίου 66

54627

2313330378

C.Karli@pkm.gov.gr , dali@pkm.gov.gr

2310 488460

Κλεανθίδης Πλάτων

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Αλιείας

65

26ης Οκτωβρίου 68

54627

2313330379

P.Kleanthidis@pkm.gov.gr

2310 488460

Παπουτσής Κωνσταντίνος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Αλιείας

68

26ης Οκτωβρίου 69

54627

2313330392

K.Papoutsis@pkm.gov.gr

2310 488460

Ψαλτοπούλου Χαρίκλεια

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Αλιείας

64

Προϊσταμένη Τμήματος

26ης Οκτωβρίου 71

54627

2313330382

C.Psaltopoulou@pkm.gov.gr

2310 488460

Πατσαλάς Αθανάσιος

ΔΑΟΑ ΜΕΘ

Αλιείας

Γραφείο Αλιείας Λαγκαδά

Λουτρών 14 Λαγκαδά

57200

2394331024

A.Patsalas@pkm.gov.gr

23940-25138

Η Περιφερειακή Ενότητα


 

Ενημέρωση

Επικοινωνία

Περιφερειακή Ενότητα
Θεσσαλονίκης

 
Άδεια Creative Commons Όροι Xρήσης | Πολιτική Προστασίας Δεδομένων

© 2012 Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας
26ης Οκτωβρίου 64, Θεσσαλονίκη, Τ.Κ. 54627
τηλ. 2313 330052, 2313 330918, 2313 325449
Τηλεφωνικός Κατάλογος  
powered by interworks.cloud CMS